Prodavač/ka v kantýně s kombinovanou výpomocí u pultového výdeje jídel Buštěhrad

Plat:
24500 Kč
Město:
Buštěhrad
Okres:
Kladno
Počet míst:
1

Popis pozice

Požadujeme:

- vyučení v oboru - výhodou,

- praxe v oboru - výhodou,

- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:

– prodej zboží a výrobků v kantýně,

- výdej teplých jídel a úklid kantýny.

Pracovní doba: 5:00 – 13:00 hod a 11:00 – 19:00 hod + jeden víkend v měsíci.

Nabízíme vývojový plat. Základní nástupní plat stanoven podle dovedností a samostatnosti.

Nabízíme:

- příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíc,

- 5 týdnů dovolené,

- mimořádné odměny,

- příspěvek na stravování a ochranné nápoje,

- poskytování rekondičně-rehabilitační péče,

- zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu,

- nákup zdravotních doplňků v hodnotě 5000 Kč,

- nadstandardní příplatky za odpolední, noční směny a za práci o sobotách a nedělích.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 6:00 - 14:00 hod.

E-mailový kontakt viz výše.

Název společnosti:
Třinecké gastroslužby, s.r.o.
Telefon:
602 474 537
Odpovědná osoba:
Milena Schritterová
Reference:
67051482