*Pracovník/ce na vrtání kovů Osová Bítýška

Plat:
28000 Kč
Město:
Osová Bítýška
Okres:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1

Popis pozice

Hledáme zaměstnance na pozici pracovník/ce na vrtání kovů v rodinné firmě, zabývající se strojírenskou výrobou na zakázku.

Praxe je vítaná, ale není podmínkou, rádi zaučíme.

Pracovní náplň:

- budete pracovat na radiální vrtačce (řezání závitů, vrtání děr…)

- práce s ručním nářadím

Požadujeme:

- manuální zručnost

- samostatnost

Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod. Po - Pá

Výhody: příspěvek na dopravu, stravování, penzijní pojištění, třináctý plat.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

První kontakt telefonicky +420775112015 (6:00-15:30) nebo e-mailem: prochazka.leos@hkpmetal.cz

Název společnosti:
HKP METAL s.r.o.
Telefon:
775 112 015
Odpovědná osoba:
Leoš Procházka
Reference:
67041537