*Skladník(ice) / manipulant(ka) - Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou

Plat:
24000 - 32000 Kč
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
4
Hodin týdně:
38

Popis pozice

- Přejímka zboží, kontrola dodacích listů a dokumentů

- Ukládání, kontrola a skladování zboží

- Odbavování kusových a kontejnerových zásilek

- Vedení záznamu o pohybu zásob a zboží

- Péče o skladovací nástroje

- Obsluha a řízení motorových a elektrických vozíků a obsluha vyskozdvižného vozíku

- Manuální zručnost, odpovědnost, spolehlivost

Příspěvek na stravování 55% v závodní kantýně, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na využití relaxačního centra

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8.00 - 15.00 hod.

Petra Svatoňová, 601 156 536, petra.svatonova@cooperstandard.com,

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
Telefon:
601 156 536
Odpovědná osoba:
Petra Svatoňová
Reference:
67028898