Pracovník kvality (M/Ž) Podbořany

Plat:
26500 Kč
Město:
Podbořany
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

Znalost anglického jazyka na úrovni alespoň A1(pokročilý začátečník)

Znalost technické dokumentace (orientace ve výkresech atd.)

Znalost základů metrologie (ovládání měření posuvným měřítkem, micrometrem atd.)

Znalost práce na PC - MS Office (práce v Excel, Word - vytváření pracovních postupů atd.)

Nástup ihned (po dohodě)

výhody: prémie, stravenkový paušál

kontakt: tel.: 602211498, e-mail: životopis na petra.vondruskova@ns-k.cz, osobně na uvedené adrese

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Jiné

Název společnosti:
NS KUNSTSTOFFTECHNIK - CZ, s.r.o.
Telefon:
602211498
Odpovědná osoba:
Petra Vondrušková
Reference:
67051786