Výrobní- montážní technik Husinec

Plat:
23400 Kč
Město:
Husinec
Okres:
Prachatice
Počet míst:
2

Popis pozice

Požadujeme:

- schopnost pracovat v týmu

- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:

- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.

- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.

- provádění běžných montážních kontrolních činností.

- manipulační práce

- provádění montážních prací v rámci ČR.

Zaměstnanecké výhody:

Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce

Firemní benefity.

Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.

Dotované závodní stravování.

Pevný výplatní termín.

Firemní oděv.

Místo výkonu práce:

- Husinec - provozovna Sklářská 48 Husinec

- Zašová - provozovna Zašová 660, Zašová

- Velké Meziříčí - provozovna Velké Meziříčí , Třebíčská 1162/72b Velké Meziříčí

Info pí. Soukupová Ludmila, tel.: 725 758 763, e-mail: ludmila.soukupova@windowholding.cz, osobně.

Název společnosti:
Window Holding a.s.
Telefon:
725 758 763
Odpovědná osoba:
Ludmila Soukupová
Reference:
1006517