Všeobecná sestra do ambulance praktického lékaře České Meziříčí

Plat:
36340 Kč
Město:
České Meziříčí
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz ranní směna - pracovní doba - po, út, čt, pá 7-15:30; st 12:00-18:00. Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky (možnost stipendia od Nadačního fondu Města Náchoda:https://1url.cz/QzxTH

Požadavky: vzdělání dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: nabízíme nástupní mzdu všeobecné sestře 36 340,- Kč; stabilizační odměna pro všeobecné sestry 30 000 Kč při úvazku 1,0 s podmínkou setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, odměna za získání nového zaměstnance, mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt: Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) .

Požadavky na uchazeče

Jiné

Název společnosti:
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Telefon:
728 215 931
Odpovědná osoba:
Eva Jará
Reference:
67051763