Montážní a manipulační dělník / dělnice - vyhrazeno pro OZP Týniště nad Orlicí

Plat:
9450 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Týniště nad Orlicí
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
10
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Kontakt e-mailem na adresu Marie.kornelakova@filipa.cz nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:30 hod.

Požadujeme:

- schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost

- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

- ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:

- práce v areálu firmy Dachser - přebalování dílů pro automotive

- jednoduché montážní a balící práce

- kontrola hotových výrobků

- pomocné práce na pracovišti.

Nabízíme:

- práce pro osoby OZP

- přátelský kolektiv, zaučení

- směnný režim: 6:00 - 10:00 hod./10:00-14:00 hod.

- práce na zkrácený úvazek 20 hodin/týden

- 5 týdnů dovolené.

Název společnosti:
Filipa, s.r.o.
Telefon:
702 119 254
Odpovědná osoba:
Marie Korneláková
Reference:
67051739