Psycholog (M/Ž) Tábor

Plat:
22500 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Tábor
Okres:
Tábor
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Vhodné i pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

- psychologická podpora pro rodiny s dětmi do nově otevřené Rodinné poradny Tábor

- řešení problémů v rodině (vztahové, výchovné aj.)

- řešení školních problémů dětí (šikana, záškoláctví, poruchy chování aj.)

- psychopatologie v rodinách

- psychodiagnostika dětí a dospělých

- administrativa spojená s výkonem práce

- úzká spolupráce se sociálním pracovníkem.

NABÍZÍME:

- pravidelné vzdělávání, osobnostní a profesní rozvoj

- pravidelnou supervizi

- práci v zařízení s dvacetiletou historií

- 5 týdnů dovolené

- benefity pro zaměstnance

POŽADUJEME:

- VŠ v oboru psychologie

- zkušenost s prací s rodinou výhodou

- terapeutický výcvik výhodou

- kurz krizové intervence výhodou

- schopnost aktivního naslouchání

- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie, umění sebereflexe a aktivní přístup

- odolnost vůči zátěži při vysoké pracovním zatížení

- ztotožnění se s cíli a posláním organizace

- trestní a morální bezúhonnost

Kontakt: e-mailem

Název společnosti:
CharitaTábor
Telefon:
736 256 987
Odpovědná osoba:
Miroslav Petrášek
Reference:
67051707