Seřizovač tkalcovských stavů Hlinsko

Plat:
33000 Kč
Město:
Hlinsko
Okres:
Chrudim
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Místo výkonu práce: Hlinsko

Pracovní poměr na dobu určitou, poté neurčitou. Možný profesní postup na předáka.

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha, seřizování tkalcovských stavů

POŽADAVKY: manuální zručnost, schopnost pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, praxe v oblasti textilní výroby vítána

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky, roční, půlroční bonus

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 08.00-14.00 hod nebo na e-mailové adrese.

Název společnosti:
MEHLER ENGINEERED PRODUCTS s.r.o.
Telefon:
731 648 439, 469 364
Odpovědná osoba:
Ivana Latislavová
Reference:
66821546