Svářeč/ka kovů se státní zkouškou TIG Polička

Plat:
30000 - 35000 Kč
Město:
Polička
Okres:
Svitavy
Počet míst:
2
Hodin týdně:
39

Popis pozice

POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru, platné svářečské oprávnění se státní zkouškou TIG /ocel certifikace EN ISO 9606-1 141 T BW FM1 S s2,0 a s 5,0 D50,0 ( PH-LO45) ss nb + doplňkovou zkoušku FW, dobrou znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, zodpovědnost, praxi ve svařování TIG min. 2 roky.

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené za rok, 2 dny sick days, závodní stravování (vlastní kuchyň), příspěvek na penzijní připojištění po 6 měsících zaměstnání, výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky po uplynutí zkušební doby, příspěvek na dojíždění, pracovní poměr s výhledem na dobu neurčitou

KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ 6.00-14.00 hod

Název společnosti:
Poličské strojírny a.s.
Telefon:
461 751 487, 733 673
Odpovědná osoba:
Hana Macková
Reference:
67051628