Řidič/ka VZV Kamenec u Poličky

Plat:
23000 - 28000 Kč
Město:
Kamenec u Poličky
Okres:
Svitavy
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE: - práce v 1 směně, skládání nákladních aut, převoz materiálu po areále, vedení evidence o jednotlivých převozech, údržba ještěrky

POŽADAVKY: průkaz VZV výhodou, zkušenosti s řízením VZV výhodou

NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv

Název společnosti:
MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Telefon:
702 165 534
Odpovědná osoba:
Markéta Švecová
Reference:
67051627