Strážný/á-vrátný/á České Budějovice

Plat:
120 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
České Budějovice
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP 1.-3. stupně nebo osoby zdravotně znevýhodněné.

Nástup: ihned.

Náplň práce: ostraha objektu; kontrola vstupů a vjezdů do objektů; pochůzková činnost; zápisy do evidenčních knih; směnný provoz.

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů; spolehlivost a flexibilitu; certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme: náborový příspěvek 10 000 Kč (po zkušební době), pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, odměny pro vynikající pracovníky, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční;

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 8-14:00 hodin).

Název společnosti:
OKO 69, s.r.o.
Telefon:
477 070 025
Odpovědná osoba:
Vašátko
Reference:
66998860