Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zlín

Plat:
190 - 230 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
5

Popis pozice

Je za námi 35letá historie a za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a stabilní postavení na trhu. Mluví za nás reference a loajální zaměstnanci. Hlavní sídlo máme ve Zlíně a pracujeme po celém Zlínském kraji. Budujeme nejen domovy a instituce, ale i pevná partnerství, která stavíme na důvěře, transparentnosti, odpovědnosti a kvalitě.

Co od nás můžete očekávat?

Práci na HPP

Hodinovou mzdu od 190 Kč do 230 Kč

Dovolená 5 týdnů

Diety dle zákonných sazeb

Dovoz pracovníků na staveniště

Zajištění pracovního oblečení a ochranných pomůcek

Možnost kvalifikačního růstu (strojní a vazačský průkaz, montáž SDK, systémové provádění zdiva, hydroizolace atd.)

Koho hledáme?

Týmové kolegy, které bavi manuální práce ve stavebnictví a výsledky jejich práce jdou za nimi vidět. Vyučení v oboru je velkou výhodou, nikoliv však podmínkou.

pozimos

Přidejte se k nám do týmu a budujte s nami!

Volejte na telefon 770 146 612, nebo piště na e-mail: polerecka@pozimos.cz

Název společnosti:
POZIMOS, a.s.
Telefon:
770 146 612
Odpovědná osoba:
Personální oddělení
Reference:
67019045