Prodavač/ka maso-uzeniny Brumov-Bylnice

Plat:
22000 - 26000 Kč
Město:
Brumov-Bylnice
Okres:
Zlín
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný IHNED

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

výkonnostní odměny, stravenkový paušál, zaměstnancká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu

Název společnosti:
Beskydské uzeniny, a.s.
Telefon:
604 297 088
Odpovědná osoba:
Radka Mičanová
Reference:
67021904