Obchodní zástupci Zlín

Plat:
40000 - 80000 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
2

Popis pozice

Aktuálně vybíráme nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže v našem krásném zázemí ve Zlíně.

Pokud hledáš práci ve které se opravdu nudit nebudeš, čti dál :-)

Náplň práce:

Administrativní práce (emaily, komunikace s našimi obchodními partnery, klienty, práce na počítači,

příprava smluv)

Servis stávajících i nových klientů

Komunikace s klienty

Práce jak v kanceláři, tak i v terénu

Vzdělávání se (školení, workshopy)

Co požadujeme:

Hledáme především člověka, který má potřebu seberealizace a chce se ve své práci skutečně rozvíjet.

Někoho, kdo je maximálně spolehlivý a plný energie. Jsme si vědomi toho, že takových lidí je málo a na

oplátku Vám nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení.

Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi

Samostatnost

Schopnost pracovat v dynamickém prostředí

Výborná komunikace s lidmi

Spolehlivost a profesionalita

Perfektní práce s počítačem

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou,

Řidičský průkaz sk.B - VLASTNÍ AUTO

Čistý trestní rejstřík

Časovou flexibilitu

Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat. Projdete naším profesionálním školícím programem,

tudíž nepožadujeme předchozí praxi v oboru.

Co nabízíme:

Skvělý kolektiv a příjemné vedení

Stabilní, dlouhodobé a svobodné zázemí SMS Finance, a.s.

Nadstandardní fixní plat + provize + odměny + osobní ohodnocení za výsledky

Osobnostní rozvoj

Krásné a moderní pracovní prostory v nejvyšší budově ČR

Příspěvek na mobilní telefon, notebook (za výsledky)

Firemní tarif Multisport karta

Teambuildingy a firemní akce

Pokud si myslíš, že je tato příležitost právě pro tebe, neváhej se nám ozvat. Nudit se s námi rozhodně

nebudeš :-)

Zaměstnanecké výhody: Firemní tarif, příspěvky na mobil, notebook, automobil, Multisport karta a mnoho dalšího.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 9:00-17:00

Název společnosti:
SMS finance, a.s.
Telefon:
604 639 846
Odpovědná osoba:
Ing. arch. Daniel Kopačka
Reference:
67022657