Pomocní montážní dělníci ve sklenářství Zlín

Plat:
20000 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Nástup možný dle domluvy

Hledáme spolehlivého dělníka na pomocné práce ve sklenářství.

Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B. Náplň práce: opracování skla - řezání, vrtání, broušení a montáž skla. V případě potřeby pracovníka zaškolíme.

Prosíme zájemce, aby své životopisy posílali na emailovou adresu:

ergobest@ergobest.cz, nebo kontaktovali telefonicky ředitele společnosti Ing. Jaromíra Vrbu.

13. plat podle výsledků hospodaření

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:30-15:00

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ERGO BEST s.r.o.
Telefon:
603 445 898
Odpovědná osoba:
Jaromír Vrba
Reference:
67036263