Všeobecná sestra Zlín

Plat:
14170 - 20890 Kč
Město:
Zlín
Okres:
Zlín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Pracovní doba - v souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle), 12 hodin/směna.

Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle započitatelné praxe na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.).

Náplň práce:

- Poskytování komplexní ošetřovatelské péče, např. aplikace léků, péče o chronické rány apod.

- Vedení zdravotnické dokumentace.

- Vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny.

Požadavky:

- Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče.

- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.

- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

- Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.

- 25 dnů dovolené v kalendářním roce/plný pracovní úvazek.

- Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.

- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30-16:30.

Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Telefon:
+420 604 775 663
Odpovědná osoba:
Mgr. Markéta Sedláková
Reference:
67031919