Učitel / učitelka ZŠ na 1.stupni Albrechtice nad Orlicí

Plat:
31290 - 36130 Kč
Město:
Albrechtice nad Orlicí
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Počet míst:
1

Popis pozice

Žádosti s životopisem a kopií nejvyššího dosaženého vzdělání zasílejte na e-mail reditelka@zsmsalbrechtice.cz. Bližší informace telefonicky.

Požadujeme:

- vzdělání podle zákona o pedagogických pracovnících - VŠ pedagogická

- osobnostní předpoklady pro práci s dětmi

- schopnost spolupráce v malém kolektivu

- morální a občanská bezúhonnost.

Nabízíme:

- práci ve škole rodinného typu se zaměřením na etickou výchovu

- perspektiva trvalého pracovního poměru.

Název společnosti:
Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí
Telefon:
602 348 071
Odpovědná osoba:
Simona Baláčková
Reference:
67051176