Servisní mechanik/čka - automechanik/čka Svitavy

Plat:
30000 - 37000 Kč
Město:
Svitavy
Okres:
Svitavy
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE: servis kogeneračních jednotek, výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek, pohotovostní služba

POŽADAVKY: výuční list nebo středoškolské vzdělání, praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů

Co u vás oceníme? Praxi v oboru. Systematičnost. Chuť pracovat a pozitivní přístup k řešení úkolů

NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 15.000,-- Kč,, dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět, perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností, možnost seberealizace - odborný a profesní růst, podnikové stravování, příspěvek na stravování

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
TEDOM a.s.
Telefon:
724 535 599
Odpovědná osoba:
Zdeňka Malá
Reference:
67051414