Elektromechanik - mechatronik (1 směna) (i pro absolventy) Pardubice okolí

Plat:
35000 - 40000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe, Jen ranní směnna
Okres:
Pardubice

Popis pozice

Dílenské montáže a elektromontáže pro zakázkovou výrobu. Výroba pásových dopravníků, zásobníků a jiných jednoúčelových strojů. Účast na zahraničních montážích. Práce na PLC strojích + možnost učit se jejich programování. 1 směnný provoz!

Požadavky na uchazeče

Vyučen v oboru elektromechanik nebo mechatronik pro stroje a zařízení, platná vyhl. 50§5, 6, orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, technické myšlení, praxe v oboru výhodou. Místo je vhodné i pro absolventy. M/Ž

Nabídka

Velmi zajímavá a různorodá práce ve výrobní firmě, ale i u zákazníků (jak v tuzemsku tak i v zahraničí). Mzda od 35 tisíc (podle zkušeností a profesionality). Využívání jazyka (angličtina, němčina). Místo vhodné i pro absolventy.

Název společnosti:
Personal Consult s.r.o.
Adresa:
Pardubice
Mobil:
774 58 48 28
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lucie Kloučková