Team leader - výjezdová skupina úklidu, Praha Praha

Plat:
45000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Praha

Popis pozice

Vedení a motivace pracovníků výjezdové úklidové skupiny
Odpovědnost za kvalitu provedených úklidů ke spokojenosti zákazníka
Provádění běžných, generálních, speciálních i mimořádných úklidů
Práce probíhají v regionu Prahy
Nepravidelné služby v závislosti na poptávce či sezóně

Požadavky na uchazeče

Praxe v oboru úklid
Časovou flexibilitu
Samostatnost, zodpovědnost
Schopnost vést menší tým pracovníků
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabídka

Práci na HPP
Jistotu stálého příjmu 45.000 Kč za měsíc
Kvartální odměny za dobře vykonanou práci
Služební automobil, který můžete využít i pro soukromé účely
Stravenky
Služební mobilní telefon i pro soukromé účely
Služební notebook a tiskárnu
Férový přístup nadřízených
Zázemí velké mezinárodní společnosti

Název společnosti:
ATALIAN CZ s.r.o.
Adresa:
Praha 5
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Nela Navrátilová