Klientský pracovník (zkrácený úvazek) Petrovice

Plat:
21000 - 24000 Kč
Město:
Petrovice
Okres:
Příbram
Počet míst:
1
Hodin týdně:
35

Popis pozice

Pozice: Klientský pracovník (zkrácený úvazek)

Kontakt: Puchernová Zdeňka, tel.: 734 876 917, e-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz

První kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky po-pá od 8:00 do 14:00 hod.

Náplň práce:

ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky.

Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.).

Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.).

Požadavky: Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody:

stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.

Nástup od 1.6.2024. Mzda: 21 000,- až 24 000,- Kč

Místo výkonu práce: ČESKÁ POŠTA, státní podnik , provozovna Petrovice

Petrovice č.p. 64, Petrovice u Sedlčan

Název společnosti:
ČESKÁ POŠTA, státní podnik
Telefon:
734 876 917
Odpovědná osoba:
Zdeňka Puchernová
Reference:
67051024