Administrativní pracovník / pracovnice Nymburk

Plat:
20130 - 27500 Kč
Město:
Nymburk
Okres:
Nymburk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

- SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou - trestní bezúhonnost

- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office- Word, Excel, PowerPoint)

- komunikativní a organizační schopnosti

- zodpovědnost, časovou flexibilitu

- samostatný a odpovědný přístup k práci

- příjemné a klidné vystupování

- praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

- administrativní zajištění chodu pracoviště (objednávky, vedení dokladů, podacích deníků, pokladny, pošty)

- vedení spisové evidence

- příjem a evidence žádostí klientů, telefonická a e-mailová komunikace s klienty

- interní evidence, zpracování přehledů

Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení.

Platové zařazení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. a započitatelné praxe - 8. platová třída.

V případě zájmu je nutné zaslání strukturovaného životopisu na e-mailovou adresu mrackova@pppsk.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

osobní příplatek k základnímu platu, stravenkové karty, příspěvek zaměstnavatele na spoření na stáří

Je nutné zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: mrackova@pppsk.cz

Název společnosti:
Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
Odpovědná osoba:
Jana Mráčková
Reference:
67051044