Stavební technik/technička Prostějov

Plat:
25000 - 35000 Kč
Město:
Prostějov
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zasílejte na email lamplota@lamplota.eu. Více informací sdělí pan Ing. Lamplota, tel.: 604 82 15 86.

Podmínkou: SŠ nebo VŠ stavebního směru, ŘP sk. B, znalost práce na PC (Word, Excel).

Náplň práce: vyřizování stavebních povolení (jednání na úřadech), dozory staveb (region Morava). PD: Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.

Nabízíme: práci na zajímavých zakázkách v regionu, práce u zavedené společnosti působící 15 let na Prostějovsku, pružné finanční ohodnocení dle výkonu a schopností, možnost velkého profesního růstu, stravenky, neomezený tarif vč. dat, notebook, kafé koutek Nespresso.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
LAMPLOTA.EU s.r.o.
Odpovědná osoba:
Lukáš Lamplota
Reference:
1016865