Strojník/strojnice Víceměřice

Plat:
220 - 250 Kč
Město:
Víceměřice
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1

Popis pozice

Kontaktní osoba Silvie Šídlová nebo Ing. Hynek Schilberger, 775 221 954 nebo 724 346 050 (volat 8:00-15:00), sidlovas@ze-stav.cz, schilbergerh@ze-stav.cz, osobně Víceměřice č. ev. 13, 798 26 Víceměřice. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30

Požadujeme: řídičské oprávnění sk. B, C, strojnický průkaz, spolehlivost, základní péče o svěřenou techniku-čistota, výkon práce dle staveb firmy - Morava

Nabízíme: příspěvek zaměstnavatele na penzíjní připojištění (po zkušební době), stravné

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Jiné

Název společnosti:
Že-Stav, s.r.o.
Telefon:
724 346 050
Odpovědná osoba:
Hynek Schilberger
Reference:
67030631