Elektromechanik/elektromechanička - seřizovač/seřizovačka Čelčice

Plat:
35000 Kč
Město:
Čelčice
Okres:
Prostějov
Počet míst:
1

Popis pozice

MÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713, e-mail: personalistika@alika.cz

Pracovní doba: 6:00-14:15, 13:45-22:00

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro - slaboproud, mechanici, seřizovači, NV 194/2022 paragraf 6 (dříve vyhláška 50) PODMÍNKOU, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Výhodou je zkušenost s údržbou strojního zařízení.

Náplň práce: pravidelná kontrola a případný servis auto a poloautomat. balících linek, řešení technických problémů balících linek, chystání a nastavení linek na provoz, technická výpomoc jednotlivýcm pracovištím.

Nabízíme: zaškolení, odměny, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč, dotované závodní stravování, možnost ubytování v areálu firmy

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Název společnosti:
ALIKA a.s.
Telefon:
588 003 713
Odpovědná osoba:
Hana Mezuliánková
Reference:
67016868