Expedient/ka v práškové lakovně Hradec Králové

Plat:
23600 - 27000 Kč za měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
Bez praxe
Okres:
Hradec Králové

Popis pozice

Přidej se k nám do naší práškové lakovny v Hradci Králové! Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici kombinující role expedice a kontroly kvality.
Mezi hlavní činnosti na této pozici patří:
- vizuální kontrola kvality, měření tloušťky lakované barvy.
- korekce defektů.
- kontrola technologického postupu.
- evidence neshod.
- zadávání dat do interních systému, práce se čtečkou.
- balení polotovarů, skládání polotovarů na palety.
- objednávání vnitropodnikové dopravy.

Požadavky na uchazeče

- zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
- fyzickou zdatnost.
- ochotu pracovat v dvousměnném režimu (ranní a odpolední).

Nabídka

- dvousměnný provoz s pravidelnou pracovní dobou a volnými víkendy.
- základní mzdu 145 Kč/hodinu a k tomu měsíční odměny za kontrolu, průtok a kvalitu:
2.000 Kč odměna za kontrolu.
1.200 Kč průměrná odměna za průtok.
800 Kč průměrná odměna za kvalitu.
- mzdu po zvládnutí uvedených procesů až 27.000 Kč měsíčně.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféru na pracovišti.
- rádi zaučíme i absolventy bez praxe!

Název společnosti:
SV metal spol. s r.o.
Adresa:
Divec
Telefon:
+420 778 477 089
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Eva Hochová