*Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou

Plat:
26000 Kč
Vhodné pro:
OZP
Město:
Žďár nad Sázavou
Počet míst:
1
Hodin týdně:
30

Popis pozice

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;

Požadujeme:

- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,

- dobré komunikační schopnosti

- orientace v problematice adiktologie

- schopnost týmové i samostatné práce

- ochota se vzdělávat a rozvíjet

Náplň práce:

- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi

- podílení se na fungování služby

Nabízíme:

- práci na 0,75 úvazku

- nástup 6-7/2024

- odpovídající finanční ohodnocení

- 25 dní dovolené

- příjemné prostředí, přátelský kolektiv

- poradna dalšího vzdělávání, supervize

- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci

První kontakt e-mailem josef.soukal@kolping.cz

Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na josef.soukal@kolping.cz

Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Název společnosti:
Kolpingovo dílo České republiky z.s.
Telefon:
608 816 721
Odpovědná osoba:
Josef Soukal
Reference:
67038540