Obsluha laserových CNC strojů Letovice

Plat:
160 - 185 Kč
Město:
Letovice
Okres:
Blansko
Počet míst:
2
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Obsluha CNC laserů TRUMPF pro vypalování kovových dílců:

- Tru Laser 3030 L20 CO2,

- Tru Laser 3030 L49 FIBER 4000 W + Rotolas (tvarové pálení ocelových profilů),

- Tru Laser 3030 L81 FIBER 6000 W

Hledáme uchazeče, kteří splňují tyto požadavky:

- mají představu o práci na stejném nebo obdobném zařízení

- uživatelskou znalost práce na PC

- základní znalost čtení technických výkresů

- ochota učit se, spolehlivost

Práce je ve dvanáctihodinových směnách, v nepřetržitém provozu (turnus 2 denní, 2 noční, 4 dny volno).

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Název společnosti:
LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
Telefon:
516487712
Odpovědná osoba:
Libuše Brablecová
Reference:
67050135