Kompletář/ka v gumárenské výrobě Dubňany

Plat:
25000 - 32000 Kč
Město:
Dubňany
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1

Popis pozice

Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení.

KOMPLETÁŘ/-KA v gumárenské výrobě

Pracovní náplň:

- kompletování gumových autokoberců

- balení gumových kufrů do transparentní fólie

- pozice je vhodná i pro zájemce bez předchozí praxe

Očekáváme:

- pracovitost

- pečlivost a spolehlivost

- manuální zručnost a aktivní přístup

Nabízíme:

- zázemí a jistotu práce ve stabilním odvětví

- stravenkový paušál

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- jednosměnná pracovní doba 5:30 - 14:00

- volné víkendy

- pracovní smlouva na 6 měsíců, následně smlouvu prodlužujeme

- nástup možný ihned

V případě, že vás pozice zaujala, pošlete nám Váš strukturovaný životopis na email personalistika@rigum.cz a do předmětu uvádět KOMPLETÁŘ

Název společnosti:
RIGUM, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Danka Bačová
Reference:
67050724