Seřizovač vstřikovacích lisů Libice nad Cidlinou

Plat:
40000 Kč
Město:
Libice nad Cidlinou
Okres:
Nymburk
Počet míst:
3
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Požadujeme:

- Praxe na stejné nebo obdobné pozici min. 2 roky

- Znalost technické dokumentace, čtení výkresů

- Jeřábník - vazač, VZV, základní znalost PC,

- Znalost seřizování strojů Demag, Engel, Arburg a Battenfeld výhodou, řidičský průkaz sk.B,

- Spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:

- seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů, údržba forem během výroby,

- identifikace a odstranění příčiny vad

- vedení stanovené dokumentace, rozjíždění a udržení výroby dle předem definovaných - standardů, optimalizace výrobních procesů, preventivní údržba nástrojů,

- pravidelná hlášení, spolupráce s mistry

- u nových projektů provádění vzorkování výroby

Co vám můžeme nabídnout:

- Samostatnou a odpovědnou pozici

- Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

- Firemní benefity

- Stravenkový paušál

- Penzijní připojištění

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky, nebo osobně: Velký Osek Po - Pá 9:00 - 15:00 hod. nebo

Libice nad Cidlinou ( areál Bürger Transport)Hala B Po - Čt 9:00 - 15:00 hod.

Název společnosti:
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Telefon:
777 676 428
Odpovědná osoba:
Marie Tobiášová
Reference:
67050717