Údržbář - technik Poděbrady

Plat:
112 - 140 Kč
Město:
Poděbrady
Okres:
Nymburk
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadujeme:

- SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické vzdělání

- dobrou organizaci práce s proaktivním přístupem

- samostatnost

- praxe na pozici údržba nebo technik strojů ve výrobní firmě

- pečlivý přístup k práci, zodpovědnost

- flexibilitu

- plnění pokynů nadřízených pracovníků

- oprávnění na VZV - není podmínkou

- vyhlášku č. § 6 a vyšší - slaboproud - výhodou ne podmínkou - obnovíme

Příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, roční bonus, ocenění při životním a pracovním jubileu, příspěvek na fyzioterapii, možnost zvýhodněných mobilních tarifů.

Název společnosti:
HIT CZ - Filtrační sáčky s.r.o.
Odpovědná osoba:
Veronika Krejčí
Reference:
67050715