Mistr stavební výroby

Plat:
25000 - 30000 Kč
Okres:
Benešov
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Požadavky: znalost práce na PC, ŘP sk. B, dobré komunikační a org. schopnosti, flexibilita a pracovní nasazení. Vhodné pro absolventy, avšak praxe vítána.

Náplň: organizace práce na stavbě, řízení výrobních kapacit, jednání se subdodavateli, vystavování úkolových listů a jejich vyhodnocení, zajišťování materiálu na stavby, kontrola pracovníků a dodržování předpisů, zastupování stavbyvedoucího.

Pr. poměr na rok s možností prodloužení i doby neurčité, dle podmínek/spokojenosti.

Zaměstnanecké výhody: výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 8:00-14:00.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
B R E X, spol. s r.o.
Telefon:
731 606 929
Odpovědná osoba:
Lenka Chrastecká
Reference:
66955422