Všeobecná / praktická sestra Louny

Plat:
35000 - 50000 Kč
Město:
Louny
Okres:
Louny
Počet míst:
1

Popis pozice

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny

Požadujeme:

-odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (SZŠ praktická sestra, VŠ ošetřovatelství)

-specializace v oboru Psychiatrické péče výhodou

-samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost

-morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů

Náplň práce:

-poskytování ošetřovatelské péče

-spolupráce s ošetřujícím lékařem

Nabízíme:

-hlavní pracovní poměr

-zařazení a platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + příplatky dle ZP, mimořádné odměny…

-zaměstnanecké bonusy (příspěvek na penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna)

Nástup možný ihned, případně dohodou.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mail: nadezda.kozlova@dpnlouny.cz, případně nás kontaktujte na tel.čísle 415 620 140 nebo 778 520 814

Název společnosti:
Dětská psychiatrická nemocnice Louny
Telefon:
778520814, 415620140
Odpovědná osoba:
Naděžda Kozlová
Reference:
67050428