Zedník - dělník stavební výroby Plzeň

Plat:
21480 Kč
Město:
Plzeň
Okres:
Plzeň
Počet míst:
2

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

- Realizace stavebních zakázek pro vedení vvn se zaměřením na betonové konstrukce

POŽADAVKY:

- Praxe v oboru výhodou (práce na stavbách)

- Schopnost kolektivní práce

- Práce i pro absolventy

Nástupní mzda dle kvalifikace a zkušeností.

Zaměstnanecké výhody:

o 5 týdnů dovolené

o Cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně

o Úhrada cestovného z bydliště na zakázku a zpět nebo zajištění svozu a odvozu na zakázku a ze zakázky

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS.

Tel.: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113 (po-pá 9-14h)

E-mail: personalni@gaenergo.cz

Název společnosti:
OMEXOM GA Energo s.r.o.
Telefon:
373 303 135, 373 303
Reference:
66710611