Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob Hodonín

Plat:
35000 - 70000 Kč
Město:
Hodonín
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1

Popis pozice

Náplň práce: vnitrostátní a mezinárodní přeprava klientů cestovní kanceláře. Požadavky: řidičské oprávnění skupiny D, průkaz profesní způsobilosti, karta do digitálního tachografu, trestní bezúhonnost, slušné vystupování, spolehlivost, loajalita vůči společnosti, technická znalost autobusu výhodou.

Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Nabízíme práci na HPP ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Příspěvek na stravování, 13.plat, služební telefon. Kontakt na tel, na mail.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Název společnosti:
TVARBET MORAVIA, a.s.
Telefon:
737252814
Odpovědná osoba:
David Konečný
Reference:
67050508