Elektrikář Ratíškovice

Plat:
33000 - 45000 Kč
Město:
Ratíškovice
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Rozumíš elektrice, rád cestuješ a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář

Požadujeme:

- technické myšlení

- zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost

- vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.

- řidičský průkaz skupiny B

- časová flexibilita v sezónním období

Poznámka: Všeobecné znalosti z vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E a německý jazyk výhodou.

Nabízíme:

- úvazek na plný pracovní poměr

- nástup možný ihned

- stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích

- atraktivní mzdové ohodnocení 33 000 - 45 000 Kč

- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest

- časový fond

Pracovní náplň:

- elektro instalace bazénů = ve výrobě, ale i uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka

- provádění pravidelných servisu bazénů

- řešení případných reklamací od zákazníků a zajištění nápravy

- v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty

- v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Elektrikář na e-mail: kariera@macekasyn.cz.

Požadavky na uchazeče

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
MACEK a SYN, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Tereza Čejková
Reference:
67034727