Administrativní pracovník/ce pro výrobu Dubňany

Plat:
30000 Kč
Město:
Dubňany
Okres:
Hodonín
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení.

Jedná se o pozici THP pro výrobní kancelář, Vaší hlavní náplní práce by bylo kompletní plánování výrobního procesu gumových autokoberců, kufrů a vše s tím související:

o Práce s PC - příprava objednávek pro lisovnu MS EXCEL

o Komunikace s distribučním a výrobním oddělením

o Objednávky komponentů a surovin potřebné pro provoz

Nabízíme:

o HPP na půl roku s možností prodloužení

o Platové ohodnocení po zaučení 33.000 Kč

. Stravenkový paušál

o Práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem

Požadujeme:

o min středoškolské vzdělání ukončeno maturitou,

o Znalost práce s PC, pokročilejší znalost programu MS Excel,

o Schopnost pracovat v týmu, dobré vyjadřovací schopnosti, ochota učit se novým věcem a zvyšovat svoji úroveň, odolnost vůči stresu,

o Řidičský průkaz skupiny B

o Vhodné i pro absolventy

Životopisy posílejte na personalistika@rigum.cz, do předmětu prosím uvést THP.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
RIGUM, s.r.o.
Odpovědná osoba:
Danka Bačová
Reference:
67050510