Strojní zámečník/zámečnice - škrabač Olomouc

Plat:
27000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
38

Popis pozice

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Práce spočívá v zaškrabávání vodicích ploch, ručním opracovávání strojních součástí. Dále v sestavování částí strojů a strojních zařízení, provádění funkčních zkoušek strojů.

Po zapracování možnost NADSTANDARDNÍHO VÝDĚLKU.

Požadujeme:

- SOU, SOŠ - zámečník, zámečnické práce a údržba, strojní mechanik, nástrojař

- práce s ručním elektronářadím

- pečlivost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:

- dovolená navíc - 1 týden nad rámec vyplývající ze Zákoníku práce

- příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření

- závodní jídelna a komfortní způsob objednávání jídel, výběr z 5 jídel

- příspěvek na stravování

více na https://www.tos-olomouc.cz/cz/aktualne/novinky/volna-pracovni-mista.html

Název společnosti:
TOS Olomouc, s.r.o.
Telefon:
587404217
Odpovědná osoba:
Marta Kovářová
Reference:
67028539