Sociální pracovník/pracovnice (na poloviční úvazek) Olomouc

Plat:
13700 - 23200 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
20

Popis pozice

Co u nás budete dělat:

- Vykonávat činnosti sociálně právního a administrativně organizačního charakteru, a to v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (například: jednání se zájemci o sociální službu, se správními orgány a jinými organizacemi, s opatrovníky klientů, provádění sociálních šetření, vedení sociální agendy atd.)

- Vést depozitní pokladnu

Co od Vás požadujeme:

- Vysokoškolské, příp. vyšší odborné vzdělání v oborech uvedených v § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- Znalost zákona o sociálních službách a jeho prováděcího předpisu a dalších zákonů a předpisů týkajících se sociální a rodinné oblasti

- Orientace v problematice osob s mentálním postižením, autismem a problémovým chováním

- Znalost problematiky individuálního plánování

- Flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatii, asertivitu, samostatnost

- Psychickou i fyzickou připravenost k výkonu práce s lidmi s agresivním chováním

- Schopnost podílet se na průběhu plánování, přehodnocování a naplňování sociální služby

- Administrativní dovednosti, schopnost zpracování projektů a žádostí o dotace

- Schopnost sebevzdělávání a týmové práce

- Profesionální přístup k práci

- Znalost práce s počítačem

- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

- Bezúhonnost

Výhodou je:

- Praxe v oboru

- Znalost práce s pokladnou

- Znalost IS eQuip

Co Vám nabízíme:

- Zázemí v oboru dobře profilované organizace

- Stabilní zaměstnání s platovým ohodnocením dle platné legislativy (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)

- Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou

- Možnost seberealizace a profesního růstu

- 5 týdnů dovolené

- Cenově zvýhodněné stravovaní

- Možnost sjednání dalšího pracovního poměru (úvazek 0,5) na pozici pracovník v sociálních službách

V případě zájmu zasílejte e-mailem na adresu: personalni@klic-css.cz, nebo poštou či osobně na adresu:

Klíč - centrum sociálních služeb, p. o., Dolní Hejčínská 50/28, 779 00 Olomouc:

- strukturovaný životopis

- přihlášku do výběrového řízení

- doklady o dosaženém vzdělání

- souhlas se zpracováním osobních údajů

Telefonický kontakt možný v pracovní dny od 8:00 do 14:00.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Telefon:
778 799 573
Odpovědná osoba:
Jana Hlaváčová
Reference:
67041486