Šéfmontér - montážní technik vratových systémů Olomouc

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Nástup možný ihned.

Vzdělání v technickém oboru - komunikativnost, zodpovědnost, ŘP B + BE, (C, CE výhodou), čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování - komunikace se zákazníky, svářečský průkaz výhodou (postačí zkušenosti se svářením - případně zaučíme), zkušenosti s mechanikou vítány.

Kontakt je možný POUZE e-mailem a telefonicky od 8 do 17 hod.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Název společnosti:
ELOB systems, s.r.o.
Telefon:
777 773 562
Odpovědná osoba:
Pavel Vrzal
Reference:
67041479