Projektant Vytápění a projektant Zdravotechniky Olomouc

Plat:
35000 - 45000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2

Popis pozice

Projekční kancelář CM projekt, s.r.o., hledá pro svoji nově vznikající pobočku v Olomouci do svého týmu projektanty na pozice:

• Projektant vytápění a chlazení

• Projektant zdravotechniky

Náplní práce bude vypracování projektů vytápění a chlazení, zdravotechniky.

Požadujeme :

• Vzdělání SŠ nebo VŠ

• Praxe v oboru vítána

• Nutná znalost AUTOCAD, Protech výhodou

• Znalost REVIT výhodou

• časovou flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce

Nabízíme :

• příjemné pracovní prostředí, moderní technika i softwarové vybavení

• rozvíjení se v oblasti projektování BIM

• mzda od 35.000 - 45.000 Kč, dle ekonomických výsledků finanční odměny

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - autocad

Název společnosti:
CM projekt, s.r.o.
Telefon:
775720727
Odpovědná osoba:
Marek Cabal
Reference:
67040577