Systémový/á administrátor/ka linux Olomouc

Plat:
40000 - 60000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémového administrátora pro LINUX, který/á se stane členem týmu pro správu informačních systémů.

Náplň práce:

- Technická podpora a administrace

- Řešení incidentů a eskalace ticketů

- Zajištění řízení a správy prvků na platformě Linux

- Monitoring

- Spolupráce s DB administrátory

Požadujeme:

- Znalost operačního systému Linux - základy administrace, skriptovací jazyk Bash

- Chuť stále se učit nové věci

- Časová flexibilita

Výhodou je:

- Znalost Oracle Fusion Middleware (WebLogic) - Instalace, konfigurace, patchování a správa

- Znalost Oracle Database

- Znalost Kubernetes

Co můžeme nabídnout:

- Participace na velkých národních projektech

- Přátelský kolektiv

- 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál,

- Moderní zázemí, relaxační centrum, vzdělávání...

Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Název společnosti:
TESCO SW a.s.
Telefon:
587 333 555
Odpovědná osoba:
Monika Šnajdarová
Reference:
67000735