Stavební technik, stavbyvedoucí, mistr stavby Olomouc

Plat:
30000 - 40000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

POŽADUJEME:

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v oboru stavebnictví),

- zkušenosti a znalosti v oboru řízení staveb budov,

- zkušenosti s vedením a přípravou staveb,

- orientace v projektové dokumentaci,

- vysokou samostatnost,

- časovou flexibilitu,

- řidičský průkaz sk. B,

- aktivitu, iniciativu, píli, vytrvalost.

NABÍZÍME:

- práci v Olomouci na jednom místě,

- práci ve stabilní české firmě,

- nástupní mzda 30000,- až 40000,- Kč,

- zaměstnanecké benefity (stravenky, fitness, mobilní telefon),

- práce na HPP (40 hod/týden) v jednosměnném provozu,

- flexibilní pracovní dobu,

- získávání nových zkušeností,

- práci s moderními technologiemi,

- prostor pro samostatnou práci,

- možnost dalšího vzdělávání.

Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
BEA centrum Olomouc s.r.o.
Telefon:
587 333 555
Odpovědná osoba:
Monika Šnajdarová
Reference:
66794074