Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Olomouc

Plat:
25000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1

Popis pozice

Přijmeme zástupce/zástupkyni vedoucí prodejny potravin a smíšeného zboží.

Nástup možný ihned.

POŽADAVKY: Praxe v oboru, zkušenost s vedením týmu, příjemné vystupování a schopnost komunikovat se zákazníkem.

POPIS PRACOVNÍ NÁPLNĚ: Zajištění správného fungování prodejny, řízení týmu a dosahování výsledků; objednávání zboží a jeho efektivní umístění na prodejně; aktivní prodej a prezentace sortimentu; kontrola kvality a čerstvosti zboží; dodržování předpisů, standardů a postupů.

NABÍZÍME: Stabilní zázemí v české firmy s dlouholetou tradicí, dlouhodobou perspektivu zaměstnání a příjemné pracovní prostředí s kolektivem zaměstnanců.

Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Název společnosti:
Karel Prejza
Telefon:
585241254
Reference:
67017454