Správce majetku - specialista/ka pro oblast vnitřního prostředí Olomouc

Plat:
30000 Kč
Město:
Olomouc
Okres:
Olomouc
Počet míst:
1
Hodin týdně:
40

Popis pozice

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1. Olomouc.

POŽADUJEME:

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru)

- zkušenosti a znalosti v oboru správy a údržby budov

- zkušenosti a znalosti v oblasti vytápění a chlazení

- orientace v projektové dokumentaci

- vysokou samostatnost

- časovou flexibilitu

- řidičský průkaz sk.B

aktivitu, iniciativu, píli, vytrvalost

NABÍZÍME:

- práci v Olomouci na jednom místě

- práci ve stabilní české firmě

- zaměstnanecké benefity (stravenky, fitness, mobilní telefon)

- práce na HPP (40 hod/týden) v jednosměnném provozu

- flexibilní pracovní dobu

- získávání nových zkušeností

- práci s moderními technologiemi

- prostor pro samostatnou práci

Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Název společnosti:
BEA centrum Olomouc s.r.o.
Telefon:
587 333 555
Odpovědná osoba:
Monika Šnajdarová
Reference:
66840868