Pomocný projektant Velká Bystřice

Plat:
26000 Kč
Město:
Velká Bystřice
Okres:
Olomouc
Počet míst:
2
Hodin týdně:
40

Popis pozice

- nabízíme práci ve stabilní a perspektivní společnosti

- možnost pracovního růstu (po zapracování nárůst mzdy)

- mimořádné a roční prémie za dosažené pracovní výsledky

- nabízíme levnější volání pro Vás a Vaše blízké

- příspěvky na stravné

- nárok na 5 týdnů dovolené

- zajištění odborného vzdělávání

- pracovní poměr pro první rok na dobu určitou s možností prodloužení v případě dobrých pracovních výsledků

Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučen/SŠ v oboru, vyhláška 50/78 Sb. §5, ŘP sk. B. Pracovní doba: 6:00 – 14:30 hod.

Své životopisy zasílejte POUZE na mail elpremont@elpremont.cz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Práce s PC - autocad, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Název společnosti:
ELPREMONT elektromontáže s.r.o.
Odpovědná osoba:
Jen písemně
Reference:
66717564