Směnový mistr (m/ž) Adamov

Plat:
40000 - 46000 Kč/měsíc
Okres:
Blansko

Požadavky na uchazeče

Do výrobní společnosti v Adamově hledáme nového kolegu na pozici směnový mistr (m/ž).

náplň práce:

* vedení pracovníků na směně příprava výroby
* organizace práce v týmu a plánování směn
* odpovědnost za plnění výrobního plánu koordinace zásobování výroby ze skladu
* podíl na vylepšování výrobních procesů dohled na dodržování 5S na pracovišti
* pravidelné sledování a vyhodnocování KPI
* odpovědnost za dodržování výrobních postupů a BOZP

co vám nabídneme:

* nástup přímo do kmene společnosti
* odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
* příspěvek na dopravu
* náborový bonus 20.000 Kč
* docházkový bonus
* odměny za dobře odvedenou práci
* 5 týdnů dovolené
* firemní posilovna
* jazykové kurzy
* zvýhodnění tarify pro celou rodinu
* firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

co od vás očekáváme:

* min. SŠ vzdělání technického směru
* praxe s vedením výrobního týmu
* orientace ve strojírenských výrobních procesech a technologiích
* dobrou znalost MS Office ( Excel)
* min. komunikativní znalost AJ
* organizační schopnosti, vedení týmu
* ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Název společnosti:
Randstad HR Solutions s.r.o.
Adresa:
Praha 1
Telefon:
778 705 044
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Kamila Žáčková