Provozní asistent/ka Moravská Třebová Moravská Třebová

Plat:
10651 - 15977 Kč na měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské - výuční list
Typ úvazku:
Brigáda
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Svitavy

Popis pozice

Přijmeme provozní asistentku na zkrácený úvazek 4-6 hod./den. do chráněné dílny v Moravské Třebové.
Tato nabídka práce je vyhrazena pouze pro osoby s OZP.

Náplň práce:

Organizovat, řídit a plánovat provoz.
Sledovat efektivitu práce, činnost zaměstnanců.
Kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu.
Umět komunikovat s lidmi a vedením firmy.
Plánovat, objednávat materiál potřebný k výrobě.

Požadavky na uchazeče

Věk min. 18 let.
Praxe v provozu výhodou.
OZP ID - potvrzení
Příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.
Umět jednat s lidmi.

Nabídka

Nástup ihned nebo dle domluvy.
Plat: 10 651 Kč - 15 977 Kč
Práce ve stabilní firmě, možnost prodloužení a následně na dobu neurčitou.

Poznámka

Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště.
Prvotní kontakt: PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 - 15:00 hod, v ÚT od 8:00-13:00 hod.
Telefonicky: 605 599 731
E-mailem: personalmmsec@seznam.cz

Název společnosti:
M&M Object Security .s.r.o.
Adresa:
571 01 Moravská Třebová
Telefon:
605 599 731
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Vaněrová Andrea