Mzdová účetní – Brno Bystrc Brno

Plat:
48000 Kč za měsíc
Typ úvazku:
Plný
Vhodné pro:
OZP
Okres:
Brno

Popis pozice

•           Kompletní vedení mzdové agendy

•           Kompletace personálních podkladů

•           Zpracování a správa exekucí a insolvencí zaměstnanců

•           Komunikace se státními institucemi

•           Roční zúčtování daně z příjmu

•           Zpracování statistik a reportů

Požadavky na uchazeče

•           Detailní znalost mzdové problematiky

•           PODMÍNKOU je znalost mzdového programu VEMA

•           Znalost personální problematiky

•           Znalost srážek ze mzdy, exekuce a insolvence

•           Práce na PC, sada MS Office – Excel aktivně

•           Chuť pracovat a učit se novým věcem

•           Zodpovědný a samostatný přístup

•           Příjemné vystupování

Nabídka

•           Mzdu 48.000 Kč, zpracování cca 500 zaměstnanců

•           Přátelský přístup a příjemnou atmosféru

•           Zaškolení a podporu kolegů při zaučení

•           Moderní pracovní prostředí

•           Práce na HPP – plný úvazek

•           Občerstvení na pracovišti

•           Přispějeme Vám na obědy formou stravenek.

•           Hrazené školení a další vzdělávaní v mzdové problematice

Název společnosti:
OLMAN SERVICE s. r. o.
Adresa:
Brno
Telefon:
730186797
poslat e-mail
Odpovědná osoba:
Lada Doné